Všechny kategorie
EN

Domů>Novinky>Firemní zprávy

Virtuální ukázka pro sezónu 2021

"Jak pandemie koronavirů pokračuje, prodej spotřebitelské zábavní pyrotechniky, včetně prskavek a petard, se více než zdvojnásobil." Avšak dovoz z Číny, která dodává více než 90% světové zábavní pyrotechniky, se zastavil počátkem tohoto roku a přední představitelé průmyslu očekávají v nejbližších dnech nedostatek dodávek. “
- od CNN Business

新闻 配 图 -1 修 后

Sezóna 2020 ve Spojených státech je divná, protože všechny 1.3G ohňostroje byly zrušeny, takže díky vzestupu 1.4G spotřebitelských ohňostrojů se Amerika rychle vyčerpá. Jakmile oslava 4. července skončí, letošní ukázka našich nových produktů bude přesunuta online kvůli nevyhnutelné situaci COVID-19 hned po letní zastávce.

Vyvinuli jsme zcela nový seznam produktů, včetně amerických položek s 500gramovými dorty, římských svíčkových bariér, kouřů, také evropských položek složeného ohňostroje, dolů, fontán atd., A to velmi zajímavým způsobem v úvodním videu, zatím jsou nové série vše obsažené v ukázkovém seznamu.

GO SÉRIE
NEONOVÁ ŘADA
POLOŽKY ODHALENÍ RODU
Fialová řada

Poutavé designy štítků, pěkný a elegantní výkon, síla pudru se srdcervoucím tempem a zvuky, toto může být nejlepší ukázka Chili Fireworks, která byla kdy organizována, podívejte se na odkaz níže, vaše komentáře a dotazy jsou více než přivítal.

2020 11--27